Kakumäe Kullid tõusevad kolmandasse gruppi

Eelmisel hooajal kolmandast grupist neljandasse liikunud Kakumäe Kullid on mõnes mõttes erandlikud, sest kahel varasemal hooajal on allakukkujad loobunud sootuks osalemast (Tallinna Mari Selts ja HC Sparta 2). Pühapäeval toimus 4. grupi viimane mäng, kus vastamisi olid Kakumäe Kullid ja TLT. Kullidel oli küll esikoht juba kindlustatud, aga mängus oli nende jaoks nii mõndagi – oli ju eelmine mäng TLT-le kaotatud 2:3. TLT-l aga oli võimalus võidupunktidega tõusta turniiritabelis. Ühesõnaga selline oluline mäng, aga samas ka mitte otsustav.

Mäng algas mõlemapoolselt rabedalt. Alguses suutis TLT rohkem suruda, aga mängu edenedes käidi rohkem just nende enda tsoonis. Ja mis peamine, ohtlikumad suutsid olla just Kakumäe Kullid. Raivo Kajak TLT väravas oli teinud just ühe järjekordse supertõrje, aga 5. minuti Martin Ööveli viskest tulnud reboundi ta enam Vladislav Malikovi eest kaitsta ei suutnud ja skoor sai avatud. Selle skooriga ka esimene poolaeg lõppes ja keeruline oli öelda, kuhu suunas mängu stsenaarium hakkab edasi liikuma. Kui teisest poolajast sai mängitud neli ja pool minutit, siis sai Malikovi antud söödust viskele Eduard Rumjantsev ja seis 2:0. Rumjantsev kordas sama trikki 4 minutit hiljem, seekord Ööveli söödust ja vähemusest. Seis 3:0. Sellega kogus Edurad Rumjantsev kolme mänguga punktiskooriks 6+2. Ei saa öelda, et ta üksi oleks Kullid tassinud üks aste kõrgemale, aga abiks ikka.

Mängu jooksul oli Kullide värava all ka mõned ärevamad hetked, aga võitja õnn lasi Anatoli Krutetskil teha hooaja teise nullimängu.