Rumjantsev viskas kübaratriki ja ühtlasi pani paika ka esikolmiku

Mängu alguseks oli veel lahtine, et kes võidab 4. liiga – Kullid või Hülged. Samuti oli G4S-il võimalus veel jõuda pronksile. Selleks oleks pidanud kaks viimatinimetatut kaasa elama Laupäevahokile (LPH), aga kahjuks seda tuge mängupäeval näha polnud. Kohtumine algas LPH-le üsna õnnetult, kui kaitsetsoonis sööduga eksinud väljakuperemehed jäid litrist ilma ja väga terava nurga alt saatis Andrei Viktorov litri väravavahi selja taha. Vise polnud tugev, aga täpne ja suurepärane sooritus. See juhtus, kui mängitud oli 1 minut ja natuke hakkas lõhnama juba eelmise mängu 5:0 võidu järele, mille Kullid olid saanud. Aga Laupäevahoki ei murdunud ja erinevalt eelmisest mängust hakati ka ise suruma. Kuuendal minutil tõigi see edu, kui värava tagant värava ette antud Tommi Jantuneni söödust tegi Kaarel Tamme seisuks 1:1. Edasi järgnesid Eduard Rumjantsevi kaks väravat, üks neist Tanel Merikülli ja teine Viktorovi söödust. Ei mäleta järjekorda, aga üks oli täpne vise põlvepadja ja kinda vahele, milleks Rico Daniel Kivi väravas oli küll valmis, aga ometi ronis litter sisse. Ja teine tagasipõrkest litri keeramine ümber väravavahi. Esimene poolaeg seisuga 3:1 ka lõppes. Neli minutit peale teise poolaja algust tuleb Laupäevahoki Kristjan Saareti (Kalev Palkov) viskest 2:3 peale ja intriig endiselt õhus. Viis minutit hiljem Viktorov (Ajay Anand) viib Kullid ette 4:2 ja kolm minutit hiljem Rumjantsevilt (Viktorov, Martin „Ö“ Öövel) snaiprile vääriline vise keskpositsioonilt mööda jääd tagumisse nurka. 4 minutit mängida ja Kullidel 3-väravaline edu. Võitja on selleks hetkeks juba selgunud, kuigi Niko Miettinen (Steven Nielsen) vormistavad kahe peale veel ühe värava ja ühtlasi lõppseisuks 3:5. Sellega sai paika esikolmik – Kullid, Hülged, Kiskjad.

Lahtiseks on jäänud veel kohad 4-6. Järgmine mäng täpselt nädala pärast pühapäeval, kui kohtuvad G4S ja TLT.